#

#

2018-02-16 09:19:48

MKS Otmuchów zdeklasowany

W 22 kolejce II Ligi spotkaliśmy się z drużyną MKS Otmuchów na ich terenie. Zaczęliśmy mecz od mocnego uderzenia wygrywając pierwszą kwartę 32:10. Zachwycał Kamil Fiedukiewicz, który w tej części spotkania trafił 4 "trójki" a w całym spotkaniu trafił ich 7. Druga kwarta była wyrównana ale już całą drugą połowę odjeżdżaliśmy rywalom z każdą akcją. Świetne spotkanie rozegrał Damian Ostrowski (4/7 za 3 - 57%) a koncertowo prowadził grę Tomasz Józefiak, który zanotował chyba najbardziej imponujące statystyki tego sezonu, ocierając się o triple double (18 punktów, 16 zbiórek, 9 asyst, 3 przechwyty). Swoje pierwsze punkty w II Lidze rzucił także Łukasz Piotrowski (rocznik 2000).

MKS Otmuchów - WKK Wrocław 62:100 (10:32, 22:20, 12:20, 18:28)

Punkty dla WKK: Fiedukiewicz (23 pkt, 7x3 pkt), Ostrowski (18 pkt, 4x3 pkt) , Józefiak (18 pkt, 16 zb, 9 as), Matusiak (14 pkt, 5 zb), Kroczak (11 pkt), Grzelak (6 pkt), Lentka (4 pkt), Uberna (2 pkt), Bortliczek (2 pkt), Piotrowski (2 pkt),.